Cenníky

 

CENNÍK KOZMETICKÝCH
PROCEDÚR

Každá pleť je jedinečná a preto potrebuje osobitý prístup. V ponuke nájdete viaceré ošetrenia, ktorými sa snažím prispôsobiť potrebám a stavu pleti. Okrem základných kozmetických ošetrení Vám ponúkam ďalšie, ktoré sú cielene zamerané na jednotlivé problémy pleti.

 

Rádiofrekvencia
Vekom pokožka výrazne stráca svoju pružnosť a stáva sa ochabnutou. Pevnú a napnutú pokožku je možné udržať si pravidelnou starostlivosťou. Rišením je rádiofrekvencia, procedúra zameraná práve na spevnenie, oživenie a vypnutie pokožky. Pomocou hlavice rádiofrekvenčného prístroja vysielajúcej vlnenie pôsobíme na pleť a tým stimulujeme bunky k ich obnove a regenerácii. Ošetrenie je príjemné a absolútne bezbolestné. Jediné čo pri ňom pociťujete je jemné prehrievanie pleti. Pre dosiahnutie želaných výsledkov sa odporúča niekoľko sedení s odstupom zhruba troch týždňov. Rádiofrekvenčná energia stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyaluronovej, preto je vhodná na ošetrenie tváre aj tela. Pre dosiahnutie dokonale vypnutej a vyhladenej pokožky je dobré doplniť túto procedúru ošetrením mezoterapia.

Rádiofrekvencia Tvár a krk 30.00 €
Rádiofrekvencia Tvár, krk a dekolt 40.00 €
Mezoterapia
Neinvazívna prístrojová mezoterapia - okamžitý lifting tváre bez injekcií a operácie Nová prístrojová mezoterapia je inovatívny a patentovaný systém, ktorý umožňuje aplikáciu prípravkov bez vpichov pomocou ionoforézy. Ionoforéza je zjednodušene povedané procesom pootvorenia vrchnej vrstvy kože, čo znásobuje účinnosť vstrebávania účinných látok. Umožňuje preniknúť nanášaným prípravkom cez pokožku do nižších vrstiev pomocou galvanického účinku elektrického prúdu.
Priamymi výsledkami mezoterapie sú:
 - zlepšenie hydratácie a vyživovania pokožky
 - elasticita pokožky je podstatne vyššia
 - vyhladené nedostatky ošetrovanej časti pokožky
 - vypnutie pokožky a eliminovanie vrások
Aplikáciou mezoterapie a účinných látok sa pokožka obohatí o chýbajúce zložky výživy. Miesto ošetrovanej pokožky získa potrebnú hydratáciu, tým i sviežosť, pevnosť a pružnosť. Vaša pokožka bude následne revitalizovaná a budete sa cítiť skvelo. Vytvoria sa nové vlákna vrchnej časti pokožky.


Mezoterapia Tvár a krk 25.00 €
Mezoterapia Tvár a krk 25.00 €
Mezoterapia Tvár, krk a dekolt 30.00 €
Kombinácia
rádiofrekvencie a mezoterapie
60.00 €
Hĺbkové čistenie 20.00 €
Ošetrenie zamerané na hĺbkové čistenie(tvár, chrbát).
 - povrchové čistenie pleti
 - peeling
 - príprava pleti na hĺbkove čistenie (naparenie, zmäkčenie pleti)
 - hĺbkové čistenie
 - dezinfekcia, sérum
 - čistiaca maska
 - záverečné ošetrenie pleti
Aj v kombinácii skin scrubber, ručné hĺbkové čistenie a ozonizér

Germaine de Capuccini
Timexpert 39.00 €
Korekcia línií a vrások:
Ucelené protivráskové ošetrenie inšpirované kozmetickou chirurgiou. Zmierňuje sťahy pleti, vyplňuje výrazové línie a vyhladzuje vrásky. Vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu založenom na mikro-dermoxine a výťažku zo sójových semiačok je Timexpert výraznou prevenciou proti vráskam.
Royal Jelly 29.00 €
Protistresové a okysličujúce ošetrenie. Prípravky použité na toto ošetrenie obsahujú materskú kašičku, ktorá dodáva pleti energiu. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov a podporuje bunečnú výživu pleti. Vhodná pre suchú pleť so známkami únavy.
Hydracure 29.00 €
Ošetrenie s intenzívnou hydratáciou. Pôsobí na hĺbkovo dehydrovanú pleť, dodáva jej jemnosť a sviežejší vzhľad. Zmierňuje známky starnutia pleti spôsobené dehydratáciou. Pri masáži sa aplikuje kyselina hyaluronová, ktorá pleť hĺbkovo hydratuje, zlepšuje pružnosť, pevnosť a vyhladzuje vrásky

Janssen Cosmetics
Regeneračné ošetrenie JANSSEN 29.00 €
Ošetrenie prispôsobené potrebám unavenej, zrelej a náročnej pleti. Má povzbudzujúce, hydratačné a regeneračné účinky. Prípravky kombinujem podľa konkrétnych potrieb pleti a skladá sa z týchto krokov:
 - povrchové čistenie pleti  - enzymatický peeling, príp.parafínový zábal  - hĺbkové čistenie, dezinfekcia ampulka + masáž výživným krémom (tvár,krk,dekolt)  - maska - záverečné ošetrenie pleti

Bioline
Linea Dolce+ 31.00 €
Skľudňuje a posilňuje citlivú a ľahko reagujúcu pleť, odstraňuje pocit podráždenia alebo napätia pleti, navracia rovnováhu a príjemný pocit. Ošetrenie zároveň hydratuje a prežiaruje pleť. Prípravky obsahujú - repair complex (čučoriedky, čierne ríbezle, aloe vera), bambucké maslo, olej zo sladkých mandlí, vitamín E, pantenol, hammamel, púpalkový olej.
Vita+31.00 €
evitalizačné ošetrenie pre suchú, matnú a nevyživenú pleť. Spevňuje vďaka kolagénu a oleju zo sladkých mandlí. Dodáva pleti vitalitu a pružnosť

Casmara
Biologický budík Q10 41.00 €
Ošetrenie plné energie, schopné prebudiť vitalitu buniek. Vhodné pre suchú a podráždenú pleť. Posilňuje pleť a zjednocuje pigmentáciu. Patrí medzi výživné a regeneračné ošetrenia
AgeDefence 41.00 €
Ošetrenie stimulujúce kmeňové bunky; vďaka optimálnej koncentrácii aktívnych zložiek má toto ošetrenie výrazné omladzujúce účinky. Vhodné pre zrelú pleť s príznakmi stenčenia a výrazného úbytku kolagénu
Goji 41.00 €
Energia pre unavenú pleť
OceanMiracle 41.00 €
Intenzívna hydratácia
SkinSEnsations 41.00 €
Obnova pleti, koktail vitamínov a minerálov
Chemický peeling
inspira: med Janssen Cosmetic
25.00 €
Chemický peeling nám ponúka omladenie, osvieženie, redukciu akné a jazvičiek, dokážeme ním podporiť tvorbu kolagénu a elastínu. pomocou chemického peelingu sa naleptáva povrch kože, to spôsobuje podráždenie, vďaka ktorému sa pleť stimuluje a nastáva proces regenerácie, aktivuje sa kolagén a elastín. Naleptaním desmotických spojov sa odumreté kožné bunky odlúpia a pokožka je schopná lepšie absorbovať regeneračné a hydratačné prípravky, teda dochádza k viditeľnému prejasneniu a intenzívnej regenerácii. Chemický peeling je účinný v boji proti akné, rohová vrstva sa ľahšie odlupuje, stenšuje a mazové žľazy tak môžu ľahšie odvádzať maz na povrch. Po chemickom peelingu je nevyhnutné používať ochranný krém s UV faktorom. Podľa druhu použitých kyselín je možné pomôcť pleti tak pri omladení ako pri zápalových procesoch a akné.

Jednotlivé úkony mimo kompletných ošetrení

Farbenie riasy2.50 €

Úprava obočia2.50 €

Farbenie obočia2.50 €

LashLifting25.00 €

PerfectSilkLash 40.00 €

PerfectSilkLash - dopĺňanie25.00 €

Úprava a farbenie obočia 5.00 €

Depilácia hornej pery2.00 €

Depilácia brady 2.00 €

Depilácia tváre - Líca 4.00 €

Depilácia predlaktia5.00 €

Depilácia celé ruky8.00 €

Depilácia podpazušie 5.00 €
Depilácia predkolenie9.00 €

Depilácia celé nohy19.00 €

Depilácia bikiny časť7.00 €

Depilácia bikiny komplet13.00 €

Depilácia chrbát časť4.00 €

Depilácia chrbát13.00 €

Depilácia stehná12.00 €

Krém1.00 €

SunFix22.00 €

Parafínový zábal rúk4.00 €

Mikrodermabrázia15.00 €

Mikrodermabrázia a hĺbkové čistenie20.00 €
 

Jednotlivé úkony mimo kompletných ošetrení

Depilácia nad perou3.00 €

Úprava a farbenie obočia6.00 €

Farbenie riasy3.00 €

Úprava obočia4.00 €

Depilácia jedna lokalita na tvári3.00 €
farbenie henna12.00 €

farbenie henna+úprava15.00 €